FAQ - Nejčastější otázky

Cena webových stránek je od 7.000 Kč bez DPH. S každým klientem pracujeme individuálně a proto mu cenu vždy stanovíme na základě jeho požadavků.

Detailnější rozpis cen naleznete v našem ceníku. Také nás můžete kontaktovat na telefonu 605 310 171 nebo e-mailu info@carexweb.cz.

Doména a webhosting jsou záležitostí klienta. Nejlepší zkušenost máme se společností Savana.cz, která poskytuje kvalitní webhosting. Pro domény doporučujeme společnost Forpsi.com z důvodu levnější ceny na trhu.

V případě, že žádný webhosting ani doménu klient nemá, rádi mu jej pomůžeme zajistit.

Neplatí. U nás se platí vždy jednorázová cena.

Připravujeme dva návrhy a to na základě vstupních požadavků. Po vybrání návrhu lze provést úpravy k plné spokojenosti.

Standardní doba realizace je 3 - 6 týdnů a to na základě složitosti webu a součinnosti klienta.

Na přání lze realizaci provést za příplatek do 2 týdnů dle našeho ceníku.

HTTPS (SSL) certifikát je vždy záležitostí poskytovatele webhostingu. Většinou se jedná o zpoplatněnou službu poskytovatele webhostingu.

Z pohledu bezpečnosti a SEO optimalizace doporučujeme mít tuto službu aktivovanou.

V případě, že máte vlastní hosting je potřeba dodat přístupy na FTP server a MySQL databázi.

Logo, které Vás reprezentuje. Ideálně ve formátu PNG bez pozadí.

Komunikace probíhá standardně formou e-mailové komunikace nebo pomocí telefonu.

Osobní schůzka není z naší strany vyžadována, záleží ale vždy na potřebách klienta. Lze využít i nástroje pro online komunikaci, např. Jitsi, Zoom, Skype, Teams, aj.

Ve chvíli, kdy od Vás získáme všechny podklady, začnou naši grafici připravovat dva grafické návrhy. Ty jsou Vám následně zaslány formou obrázku na naší URL adrese. Po vybrání návrhu se provedou grafické úpravy na Vaše přání.

Po odsouhlasení návrhu se naši vývojáři pustí do samotné realizace stránek, včetně napojení administračního systému (CMS).

Ve chvíli, kdy jsou dokončeny všechny práce, předáváme webové stránky na našem serveru ke kontrole a doplnění obsahu. V této fázi je možné provádět drobné úpravy ke spokojenosti zákazníka.

Na závěr jsou stránky umístěny na cílový hosting.

U nových klientů vyžadujeme 50% zálohy před zahájením prací.

Fakturu na zbývající částku vystavujeme po předání stránek na našem serveru klientovi. Po zaplacení provedeme instalaci na hosting klienta.

Ano, splníme jakékoli Vaše přání. Řídíme se heslem "Slovo nejde, neexistuje.".

Ano. Naše stránky jsou provázané s redakčním systémem (CMS), které Vám umožní spravovat stránky z 95% v rámci obsahové části.

Ano, budou. Všechny námi nově vytvořené webové stránky mají responzivní design, tj. přizpůsobují se jednotlivým prohlížečům (notebooky, klasické PC monitory, tablety, mobilní telefony).

Zobrazování webových stránek na konkrétní klíčová slova je závislé na mnoha faktorech. Vaše stránky jsou hodnoceny roboty, kteří přicházejí z vyhledávačů, a je třeba jim zajistit potřebnou důvěryhodnost.

Při vzniku nových stránek provádíme registraci na seznam.cz a google.cz. Abychom tak urychlili návštěvu robotů, kteří standardně navštěvují stránky v intervalu 2-3 měsíce.

Doporučujeme využít placenou reklamu od google.cz.

Webhosting je pronájem prostoru pro webové stránky na cizím serveru. Pronajímatel serveru bývá označován jako poskytovatel webhostingu (webového prostoru). Díky webhostingu se dají webové stránky umístit na internet bez potřeby vlastního serveru.

V informatice označení jednoznačného jména (identifikátoru) počítače nebo počítačové sítě, které jsou připojené do Internetu. Příkladem doménového jména je zápis www.carexweb.cz.

Doména je vždy unikátní.

Systém pro správu obsahu (CMS z anglického content management system) je software zajišťující správu webového obsahu. Jednoduše řečeno je to systém, který Vám umožní spravovat Vaše webové stránky.